PROFIL NAŠÍ SPOLEČNOSTI   


   Firma Václav Jung - RENWEL vznikla v roce 1997. Ve svých počátcích se soustředila především na prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky a prodej plastových zátek různých průměrů.

   Postupem času se sortiment dále rozšiřoval, nejdříve o plastové rozprašovače a dávkovací pumpy, potom o plastové lahvičky v objemech od 10 ml do 1 000 ml, kelímky lékárenské 30 - 1250 ml a kelímky kosmetické 30 ml a 50 ml.

   V roce 2005 se naplno rozběhl prodej lékovek z hnědého skla v objemech od 5 ml do 250 ml, takže v současné době jsme schopni Vám dodat kompletní obal i v této komoditě. Lékovky lze doplnit jak uzávěry s pojistným kroužkem (zajišťujícím originalitu balení), tak i klasickými uzávěry bez tohoto kroužku, kapacími vložkami, zátkami, mechanickými rozprašovači, dávkovači atd.

   Předností naší firmy je fakt, že u většiny výrobků nemusíte odebírat paletová nebo krabicová množství, s vyjímkou skleněných lahviček kde je minimální odběr 1 balení, ale jsme schopni Vám dodat množství přesně dle Vaší objednávky ve velmi krátkých dodacích lhůtách.
 

Václav Jung


 
© 2006 BABKA - reklamní agentura